puchar króla hiszpanii 2018 kto zdobył trofeum

Puchar Króla Hiszpanii w sezonie 2017/2018, znany również jako Copa del Rey, osiągnął swoje apogeum w finale rozgrywanym 21 kwietnia 2018 roku na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie. W meczu tym zmierzyły się zespoły FC Barcelona i Sevilla FC.

hurkacz vs mensik kto wygra ten mecz

FC Barcelona, prowadzona przez trenera Ernesta Valverde, przystąpiła do tego spotkania jako faworyt. Zespół, który w tamtym okresie był w świetnej formie, miał szansę na zdobycie swojego 30. trofeum w historii tych rozgrywek. Sevilla, z kolei, była zdeterminowana, by sięgnąć po swój pierwszy tytuł od 2010 roku.

fortnite r co to i jak zagrać w ten tryb

Mecz rozpoczął się od intensywnej rywalizacji, z sytuacjami po obu stronach. Jednak w 14. minucie FC Barcelona objęła prowadzenie, kiedy to Philippe Coutinho trafił do siatki, wykorzystując błąd defensywy Sevilli. Niebiesko-granatowi nie zamierzali na tym poprzestać i kolejnego gola zdobył Lucas Digne w 31. minucie, podwyższając prowadzenie na 2:0.

saints row the third remastered czy można grać w kooperacji

Sevilla próbowała odpowiedzieć, jednak ich starania nie przyniosły efektów. W drugiej połowie Barcelona kontrolowała grę, a w 69. minucie Daniel Alves ustalił wynik na 5:0, zdobywając bramkę, która ostatecznie zamknęła spotkanie.

polska vs argentyna online gdzie oglądać mecz

FC Barcelona, wygrywając 5:0, zdobyła Puchar Króla Hiszpanii w sezonie 2017/2018, potwierdzając swoją dominację w tym turnieju. Zespół zachwycił nie tylko swoim stylem gry, ale także skutecznością, dzięki czemu piłkarze i kibice mogli cieszyć się kolejnym trofeum w klubowej historii.