maroko vs chorwacja jaki wynik meczu

**Maroko vs Chorwacja: Przegląd meczu i wynik**

Mecz pomiędzy Maroko a Chorwacją odbył się w ramach Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2022 roku, które miały miejsce w Katarze. Spotkanie miało miejsce 23 listopada 2022 roku na stadionie Al Bayt w Al Chaur.

jak stworzyć ascii cat kompletny przewodnik po tworzeniu kotów w ascii

Obie drużyny przystąpiły do meczu z ambicjami zdobycia pierwszych punktów w grupie. Maroko, prowadzone przez trenera Walida Regraguiego, miało w składzie kilku utalentowanych zawodników, w tym Hakima Ziyecha oraz Achrafa Hakimiego. Z kolei Chorwacja, której kapitanem był Luka Modrić, wystąpiła w pełnym składzie, mając nadzieję na nawiązanie do sukcesów z ostatnich Mistrzostw Świata z 2018 roku, gdzie zdobyli srebrny medal.

gdzie znaleźć najświeższe wyniki meczów bundesligi niemieckiej w piłce nożnej

Mecz był zacięty i emocjonujący. Od początku spotkania obie drużyny próbowały narzucić swój styl gry. Maroko skupiło się na defensywie, a Chorwacja próbowała stworzyć sytuacje bramkowe poprzez kombinacyjną grę w środku pola. W pierwszej połowie niewiele się działo, a oba zespoły nie potrafiły wykorzystać swoich okazji, co skutkowało remisem.

red bull lipsk jakim klubem jest i jak gra

W drugiej połowie mecz nabrał tempa. Maroko przeszło do ofensywy, co w rezultacie przyniosło im sukces. W 86. minucie spotkania, Youssef En-Nesyri wstrzelił piłkę do siatki, dając Maroku prowadzenie 1:0. Chorwacja, mimo dużej determinacji, nie zdołała odpowiedzieć na ten cios i mecz zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść Maroka.

ostatnie zdjęcie królowej elżbiety co widzimy na tym wzruszającym obrazie

Wynik meczu Maroko vs Chorwacja 1:0 był istotnym momentem w rywalizacji grupowej, co zwiększyło szanse Maroka na awans do dalszej fazy turnieju. Mecz ten pokazał, że marokańska reprezentacja potrafi walczyć z najsilniejszymi drużynami, a Chorwacja będzie miała jeszcze wiele do udowodnienia w kolejnych spotkaniach.