Jaki był wynik meczu Francja - Chorwacja?

W dniach 15-16 lipca 2018 roku odbył się finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej, gdzie na stadionie Łużniki w Moskwie zmierzyły się drużyny Francji i Chorwacji. Mecz ten przyciągnął uwagę milionów kibiców na całym świecie.

Jak znaleźć najlepszy kupon "AKO" dla siebie?

Ostateczny wynik meczu to 4-2 na korzyść Francji. Francuska drużyna otworzyła wynik starcia, zdobywając bramkę w 18. minucie dzięki Mário Mandżukićowi, który strzelił samobójczą bramkę. W odpowiedzi Chorwaci szybko zdołali wyrównać, a gola zdobył Ivan Perišić w 28. minucie.

Jak Grać w Ruletkę: Kompletny Przewodnik dla Początkujących

Dalsze losy meczu zdominowała Francja. Antoine Griezmann wykorzystał rzut karny w 38. minucie, przywracając prowadzenie drużynie narodowej. W drugiej połowie, w 59. minucie, Paul Pogba podwyższył wynik na 3-1, a następnie w 65. minucie Kylian Mbappé dołożył kolejnego gola, czyniąc wynik 4-1. Chorwacja odpowiedziała jeszcze jednym trafieniem, kiedy do bramki trafił Mario Mandżukić w 69. minucie, ustalając ostateczny wynik meczu na 4-2.

Lemon Casino PL: Czy warto grać w tym kasynie online?

Tym samym Francja zdobyła swoje drugie mistrzostwo świata, wcześniej triumfując w 1998 roku. Mecz ten zapisał się w historii jako jedno z najbardziej emocjonujących spotkań finałowych w historii Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Gdzie grać w maszyny jednoręki bandyta online? Przewodnik po najlepszych kasynach!