jaki był wynik meczu anglia ukraina wszystko co musisz wiedzieć

**Wynik meczu Anglia - Ukraina: Wszystko, co musisz wiedzieć**

gdzie oglądać kreskówki online za darmo najlepsze alternatywy dla watchcartoononline

Mecz Anglia - Ukraina, który odbył się 26 marca 2023 roku, był jednym z kluczowych spotkań w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Starcie miało miejsce na stadionie Wembley w Londynie, a na trybunach zasiadły tysiące kibiców, którzy przyszli wspierać swoje drużyny.

gdzie obejrzeć mecz polska słowenia kompletny przewodnik po transmisjach

**Przebieg meczu**

Mecz rozpoczął się o godzinie 20:45 czasu lokalnego. Od samego początku Anglicy przejęli inicjatywę, dominując w posiadaniu piłki oraz kreując liczne sytuacje bramkowe. W pierwszej połowie to Anglia otworzyła wynik, zdobywając bramkę w 15. minucie. Strzelcem gola był Harry Kane, który wykorzystał złe ustawienie obrony Ukrainy i precyzyjnie uderzył z bliskiej odległości.

co to jest mem cotton world i dlaczego jest tak popularny

Ukraina starała się odpowiedzieć, jednak defensywa Anglii była dobrze zorganizowana. W 35. minucie Anglia zdobyła drugą bramkę, której autorem znowu był Kane, tym razem po fantastycznym podaniu od Bukayo Saki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Anglii.

gdzie oglądać mecz hurkacza kompletny przewodnik po transmisjach

W drugiej połowie Ukraina próbowała zmienić bieg meczu, wprowadzając kilku zmian i stawiając na ofensywne zagrania. Mimo kilku groźnych kontrataków, nie udało im się zdobyć bramki. Anglia natomiast, korzystając z chwilowych błędów rywali, zdobyła trzecią bramkę w 65. minucie, co znacznie podłamało morale ukraińskich graczy.

reddit homelab gdzie szukać inspiracji i pomocy

**Wynik końcowy**

Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Anglii. To zwycięstwo umocniło Anglików na pozycji lidera grupy eliminacyjnej, a Ukraina musi teraz intensywnie pracować, aby poprawić swoje szanse na awans do przyszłorocznego turnieju.

**Statystyki meczu**

Anglia dominowała w statystykach, posiadając 65% piłki oraz oddając 15 strzałów, z czego 8 było celnych. Ukraina zdołała oddać tylko 5 strzałów, z których zaledwie 2 trafiły w światło bramki. Mecz wyróżniał się także wysoką intensywnością, co poprzedzało wiele fauli z obu stron.

Mecz Anglia - Ukraina był kolejnym krokiem na drodze do mistrzostw Europy i pokazał, że Anglia jest w dobrej formie, podczas gdy Ukraina musi jeszcze wiele poprawić, aby konkurować na najwyższym poziomie.