Finał Ligi Mistrzów 2013: Kto zdobył Puchar?

**Finał Ligi Mistrzów 2013: Kto zdobył Puchar?**

Finał Ligi Mistrzów UEFA 2013 odbył się 25 maja 2013 roku na stadionie Wembley w Londynie. Spotkały się w nim dwa niemieckie zespoły: Bayern Monachium oraz Borussia Dortmund. Był to pierwszy finał w historii tych rozgrywek, w którym zagrały dwie drużyny z jednego kraju.

STS Pomoc Online: Jak Uzyskać Pomoc w Razie Problemów?

Mecz rozpoczął się o godzinie 20:45 czasu lokalnego i zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść Bayernu Monachium. Pierwszą bramkę w meczu zdobył Mario Götze w 69. minucie, jednak Bayern szybko zareagował. W 89. minucie, Franck Ribéry wyrównał, a decydujący gol padł w 92. minucie, kiedy to Arjen Robben trafił do siatki, zapewniając Bayernowi zwycięstwo.

Jakie drużyny NBA warto śledzić w sezonie 2023/2024?

Bayern Monachium zdobył tym samym swój piąty Puchar Ligi Mistrzów, po wcześniejszych triumfach w latach: 1974, 1975, 1976 oraz 2001. Sukces ten był dla drużyny zwieńczeniem sezonu, w którym zdobyli także tytuł mistrza Niemiec oraz Puchar Niemiec, co oznaczało, że zrealizowali potrójną koronę.

STS Skoki Narciarskie: Gdzie i jak obstawiać skoki narciarskie online?

Finał Ligi Mistrzów 2013 przeszedł do historii nie tylko ze względu na zaciętą rywalizację i wysoki poziom sportowy, ale również na znaczne zainteresowanie medialne oraz ilość kibiców, którzy przybyli na Wembley, aby śledzić to wyjątkowe wydarzenie.

Kiedy i gdzie oglądać walkę Cieslak vs Okolie? Wszystko, co musisz wiedzieć!