belgia kanada wynik kto wygrał mecz grupy f

**Belgia - Kanada: Wynik meczu grupy F**

W dniu 23 listopada 2022 roku w ramach Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbyły się w Katarze, miało miejsce spotkanie w grupie F pomiędzy Belgią a Kanadą. Mecz odbył się na Stadionie Al Rayyan i przyciągnął uwagę kibiców z całego świata.

greentext reddit co to i skąd pochodzi ten meme

Belgowie, będący jednym z głównych faworytów turnieju, rozpoczęli mecz z dużym zaangażowaniem. Mimo że Kanada zaskoczyła rywali swoją determinacją i ofensywną grą, Belgia zdołała wykorzystać swoje doświadczenie. W pierwszej połowie spotkania kluczową rolę odegrał Romelu Lukaku, który stwarzał zagrożenie pod bramką rywali.

kim są najlepsi zawodnicy benfiki gwiazdy portugalskiego futbolu

Mecz zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść Belgii. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Michy Batshuayi, który trafieniem w 44. minucie zapewnił drużynie zwycięstwo. Kanada, mimo że nie była w stanie zdobyć gola, zaprezentowała dobrą grę i kilka okazji na zdobycie bramki, jednak brakowało jej skuteczności.

baraże 1 liga jakie drużyny walczą o awans kompletny przewodnik

Wynik meczu był istotny dla obu zespołów - Belgia uzyskała cenne trzy punkty w walce o awans do kolejnej fazy turnieju, a Kanada, mimo porażki, zyskała doświadczenie w grze na tak dużej imprezie.