Argentyna Australia Wynik: Kto Zwyciężył w 1/8 Finału MŚ 2022?

### Argentyna vs Australia: Wynik 1/8 Finału MŚ 2022

Gdzie znaleźć najlepsze gry na automatach darmowe?

W dniu 3 grudnia 2022 roku na mundialu w Katarze odbył się mecz 1/8 finału pomiędzy reprezentacją Argentyny a reprezentacją Australii. Spotkanie miało miejsce na Stadionie Ahmad bin Ali w Al Rayyan. Obie drużyny przystąpiły do tego starcia zdeterminowane, wiedząc, że zwycięstwo otworzy im drogę do ćwierćfinału.

Mystery Joker Apollo Games: Jak Grać i Wygrać? Kompletny Przewodnik

Mecz zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść Argentyny. Już w pierwszej połowie Argentyna objęła prowadzenie. W 35. minucie Lionel Messi, kapitan zespołu, zdobył bramkę, strzelając z bliższej odległości po asyście Juliána Álvareza. Zaledwie kilka minut później, w 57. minucie, Álvarez sam odnalazł drogę do siatki, podwyższając prowadzenie na 2:0.

Gdzie kupić lotto? Kompletny przewodnik po punktach sprzedaży i opcjach online

Dopiero w drugiej połowie, po kilku prób australijskiej drużyny, zawodnikom udało się zdobyć honorową bramkę. W 77. minucie strzał Garetha Mccowena znalazł drogę do siatki i ustalił wynik na 2:1.

Gdzie oglądać mecz Argentyna - Chorwacja online?

Argentyna, dzięki temu zwycięstwu, awansowała do ćwierćfinału Mistrzostw Świata 2022, co z pewnością było dużym osiągnięciem dla zespołu, który liczył na sukces w tym turnieju.

Jakie są rodzaje gier w darta? Poznaj różne typy rzutów i rozgrywek!